Ronaldo’nun Yerine Griezmann

Juventus’tan ayrılma ihtimali yüksek olan Cristiano Ronaldo’nun yerine Antoine Griezmann düşünülüyor.

Juventus’tan ayrılma ihtimali yüksek olan Merih Demiral’ın takım arkadaşı Cristiano Ronaldo’nun yerine Antoine Griezmann düşünülüyor.

Barcelona özel haberleriyle bilinen İspanyol Sport Gazetesi yazısında, bordo mavilerde revizyon yaşanılacağına dikkat çekti. Bu nedenle Fransız forvet oyuncusu Antoine Griezmann’ın da bu değişim sırasında takımdan gönderilebileceği belirtildi. Başkan Joan Laporta’a ve yönetimin Griezmann’ı satabileceklerini ifade etti. Dahası takımda yapılacak değişiklerden birisinin Fransız forvet olduğu açıklandı.

Aynı haberde Juventus’un, Fransız forvet oyuncusuyla yakından ilgilendiği belirtiliyor. Bu nedenle Griezmann’ın, transferi İspanya’da yüksek sesle dile getiriliyor. Torino devinden ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ronaldo’nun alternatifi Griezmann’ın olabileceği ifade edildi. Şampiyonlar Ligi ve Serie A’da istenilen sonuçları alamayan Merih Demiral’ın da takımı Juventus, Ronaldo’nun gidişiyle farklı bir transfer politikası izleyecek. Bilindiği üzere Griezmann’ın Barcelona ile 3 yıl daha sözleşmesi mevcut. Forvet oyuncusu Katalan ekibiyle bu sezon 50 maça çıkıp, 19 gol 12 asistlik performans göstermişti.

Son olarak Cristiano Ronaldo’da lüks arabalarını İtalya’dan gönderdiği haberleri çıkmıştı. Torino’daki evinin garajındaki 7 adet lüks otomobilini kargo firmasıyla şehir dışına taşımıştı. Ronaldo’nun 2022 yılında sözleşmesi bitecek. Yıldız oyuncu sözleşmesinin tamamlanmasını ise beklemeyecek. . Bunun dışında Merih Demiral’ın İtalya ve Juventus’tan daha fazla haber için takip etmeyi unutmayın.