Simon Kjaer Milan’a Veda Mı Ediyor?

"Bu kulüp için oynamaktan son derece mutluyum."

İtalya’nın Serie A takımlarından Milan’da forma giyen Danimarkalı savunma oyuncusu Simon Kjaer geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Fenerbahçe’de forma giyen Danimarkalı savunma oyuncusunun sezon başında birçok takımla ismi anılmıştı. Kjaer, “Milan ile yeni sözleşme imzalamaya yakın mıyım? Hayır. Ancak yine de bu kulüp için oynamaktan son derece mutluyum. Bu sezon futbolda o kadar çok zaman geçirdim ki bu konuya odaklanamadım.” dedi.

MİLAN İÇİN OYNAMAKTAN MUTLUYUM

Kırmızı Siyahlar’da forma giyen Danimarkalı savunma oyuncusu Kjaer 30 Haz 2022’de bitecek olan sözleşmesi için şunları söyledi;

Sözleşmesini uzatmak için henüz klüple anlaşmadığını söyleyen Simon Kjaer “Milan ile yeni sözleşme imzalamaya yakın mıyım? Hayır. Ancak yine de bu kulüp için oynamaktan son derece mutluyum. Bu sezon futbolda o kadar çok zaman geçirdim ki bu konuya odaklanamadım. Hem kulüpte hem de şehirde kendimi iyi hissediyorum. Milan’da oynamayı ve hayattan zevk almayı seviyorum. Kulüp, benim fikrimi ve durumumu biliyor. Sorunu çözmek için beni arayabileceklerini biliyorlar.” ifadelerini kullandı.

Simon Kjaer, bu sezon Kırmızı Siyahlar formasıyla 4 resmi maçta görev aldı. Kjaer, Ballon d’Or’un 30 kişilik aday listesinde yer aldı.